Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Kategoria - Biznes, prawo, finanse

Jak przeprowadzić sprzedaż zdewastowanych nieruchomości?

Roksana Pawlak

Z uwagi na obniżenie standardów lub poważne zniszczenia nieruchomości właściciel powinien nie tylko obniżyć cenę przy próbie sprzedaży, ale także być przygotowanym na to, że potencjalny kupujący może rozpocząć dalsze negocjacje w celu uzyskania korzystniejszej oferty. Alternatywą jest wybór odpowiedniego pośrednika.

Więcej informacji Firma
Wpis

Jakich klientów obsługuje kancelaria prawna w Gdańsku?

Albert Konieczny

Na rynku działa wiele kancelarii prawnych. Często dzielą się one na takie, które oferują usługi osobom prywatnym, jak i takie, które obsługują klientów biznesowych. Nie brakuje też jednak firm, do których mogą zgłaszać się klienci należący do obu tych grup. Jedną z nich jest kancelaria opisana na stronie ng.gda.pl, mająca szeroki zakres usług.

Więcej informacji Firma
Wpis

Co może zaproponować adwokat od rozwodów ze Szczecina?

Roksana Pawlak

Sprawy rozwodowe niejednokrotnie ciągną się latami, co wynika z braku porozumienia pomiędzy małżonkami w kwestii opieki nad dziećmi czy podziału majątku. Niestety w wielu przypadkach to sędzia będzie musiał sam zdecydować za rozwodzących się partnerów, co nie zawsze okaże się korzystne. Znacznie lepiej postarać się wspólnie ustalić warunki rozstania.

Więcej informacji Firma
Wpis