Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Do czego pasuje biały lakier hybrydowy?

Natalia Mróz 2023-07-29 0 komentarzy
Wpis

Biały manicure czy pedicure pięknie prezentuje się przy każdej okazji. Warto zaznaczyć, że biel występuje w wielu odcieniach, dlatego też łatwo jest uzyskać bardziej widoczny bądź też stonowany rezultat na paznokciach, decydując się na kolor ecru, śmietankowy czy też stawiając na białą hybrydę z zatopionymi drobinkami np. złota. 

Firma NC Nails Company udostępnia w swojej ofercie różne rodzaje hybrydowych lakierów do paznokci, w tym również szeroki wybór białych. Jako hurtownia kosmetyczna jest w stanie zrealizować zamówienie pojedyncze dla odbiorców prywatnych, jak i dla dostarczyć większe ilości dla salonów beauty. Lista sprzedażowa obejmuje też akcesoria do wykonania profesjonalnego manicure i pedicure, w tym produkty SPA (oliwki, parafina w płynie na zimno, olejki zapachowe, balsamy), dzięki którym można zadbać o właściwe nawilżenie skóry dłoni i stóp.

O tym, że biały lakier hybrydowy na paznokciach to warty rozważenia pomysł na różne okazje, można też przeczytać na prowadzonym przez kadrę firmy blogu. W publikacjach przedstawiono wiele pomysłów na stylizacje z wykorzystaniem bieli, począwszy od klasycznego manicure francuskiego, poprzez ślubny, jednobarwny, aż po wersje z wielokolorowymi zdobieniami, w tym ciszącymi się sporą popularnością w ostatnim czasie motywami geometrycznymi. 

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!