Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Embolizacja mięśniaków macicy - czy warto?

Paweł Czerwiński 2021-12-15 0 komentarzy
Wpis

Osoby z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, które nadają się do usunięcia zabiegowego, mogą skorzystać z oferty, jaką przygotował dla nich specjalista Krzysztof Pyra. W klinice, w której przyjmuje, dostępny jest nowoczesny i bardzo przydatny sprzęt, dzięki któremu wykonywane działania są skuteczne, szybkie i mało inwazyjne.

Dla wielu pacjentów bardzo istotne jest to, aby cała procedura medyczna trwała jak najkrócej, a rekonwalescencja była stosunkowo mało uciążliwa. Taką szansę dają działania z wykorzystaniem radiologii zabiegowej. Przykładem tego typu świadczeń może być, na przykład, embolizacja mięśniaków macicy. Przypadłość ta dotyka wielu kobiet i wymaga interwencji lekarza. 

Poprzez zastosowanie nowoczesnych urządzeń lekarz usuwa niebezpieczne zmiany bez konieczności rozcinania poszczególnych powłok skórnych. Wszystko odbywa się z wykorzystaniem laparoskopu, do którego zastosowania wymagane są wyłącznie niewielkie nacięcia. Po takiej operacji pacjentka może wyjść do domu nawet kolejnego dnia. Warto także dodać, iż rekonwalescencja w dużej większości przypadków przebiega bez większych problemów. To naprawdę istotne.

Fachowcy zaznaczają, iż embolizacja jest naprawdę bezpieczną metodą. Do żył wprowadzane są specjalne cewniki, dzięki którym lekarz może wykonywać niezbędne czynności. Można zajrzeć na stronę internetową gabinetu. Tam w przystępny sposób opisano wszystkie oferowane zabiegi, aby pacjenci mogli wiedzieć, na co ewentualnie się przygotować. Każdy znajdzie tam odpowiedzi na wiele pytań. 

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!