Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Gdzie w Krakowie można zamówić kartony do przeprowadzki?

Natalia Mróz 2022-04-18 0 komentarzy
Wpis

Zmieniając mieszkanie czy siedzibę biura firmy, warto pomyśleć o opakowaniach na sprzęty i akcesoria, w których będą bezpieczne. Powinny to być pudła z wytrzymałej tektury, średniej wielkości, które ułatwią zarówno przenoszenie, jak i rozmieszczenie w pojeździe.

Wysokiej jakości, solidne kartony do przeprowadzki w Krakowie można nabyć w przedsiębiorstwie Janbox działającym w branży od kilkudziesięciu lat i mającym ogromne doświadczenie w obsłudze klientów, jak również w produkcji rozmaitych opakowań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Jest to firma wykonująca kartony przeprowadzkowe z tektury falistej 3- oraz 5- warstwowej. Są to pudła niezwykle wytrzymałe, które sprawdzą się do transportowania nawet bardzo delikatnych przedmiotów, gwarantując im pełną ochronę. W kartony wykonane z 5-warstwowej tektury można swobodnie pakować nie tylko książki, ale także:

  • elektronikę,
  • talerze,
  • szklanki,
  • dokumenty

i wiele innych przedmiotów. Dzięki temu, że są one dostępne w bardzo wielu rozmiarach każdy klient może dostosować rodzaj i wielkość pudełek do własnych potrzeb. Chronią one przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także przyspieszają załadunek i rozładunek.

Aby mieć pewność, że całe mienie zmieni się w kartonach, wystarczy zamówić ich nieco więcej. Są to produkty przydające się w wielu sytuacjach. Można w nich na przykład przechowywać różne, drobne artykuły sezonowe w pawlaczach. Są to opakowania bezpieczne, atrakcyjne cenowo, dostępne w różnych wariantach, jeśli chodzi o wymiary, typ tektury i jej grubość.

Firma ta zaprasza do współpracy klientów prywatnych, jak również biznesowych, gwarantując dostosowanie produktów do indywidualnych oczekiwań. Dane do kontaktu można znaleźć na jej stronie.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!