Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Najlepsze torty na zamówienie w Krakowie

Blanka Laskowska 2022-10-31 0 komentarzy
Wpis

Właściciele cukierni doskonale wiedzą, czym konsumenci kierują się podczas wybierania tortów czy innych pysznych wypieków oraz deserów, dlatego dokładają wszelkich starań, aby z jak najlepszym skutkiem połączyć fantastyczny smak ze świetnym wyglądem smakołyków. Na szczęście, aby wybrać ulubiony wariant słodkości, nie trzeba podziwiać przysmaków przez szybę w stacjonarnej cukierni. Słodki Bazaar to miejsce, w którym możesz kupić tort na zamówienie w Krakowie bez wychodzenia z domu! 

Jest to fantastyczna inicjatywa między innymi dla osób, które:

  • mieszkają pod Krakowem lub w okolicach i nie mają okazji, aby osobiście przyjechać do punktu stacjonarnego;
  • mają dużo obowiązków w związku z organizacją spotkania firmowego, przyjęcia urodzinowego, chrzcin lub innych i zastanawiają się, jak mogą siebie odciążyć w tym zabieganym czasie;
  • pragną zrobić niespodziankę bliskiej osobie i zamówić pyszny wypiek na jej adres, dołączając wybrany dodatek.

Wśród dodatków, jakie można dołączyć do zamówionego przysmaku, wyróżnia się: świeczkę (w tym świeczkę w kształcie cyfr - idealna na imprezę urodzinową), fontannę tortową, konkretny napis oraz kartkę z życzeniami dla obdarowywanej osoby. Dzięki temu uda się maksymalnie spersonalizować zamówienie, co sprawi, że satysfakcja z jego otrzymania będzie jeszcze większa.

Podczas składania zamówienia z dostawą pod wskazany adres można nie tylko dobierać sobie dodatki, ale też decydować o rozmiarze tortu. Bardzo duży wybór to również ważny czynnik, który zachęca do zakupu. 

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!