Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Internetowy katalog firm i przedsiębiorstw

Tanie wyposażenie gastronomiczne - gdzie kupić?

Natalia Mróz 2021-10-17 0 komentarzy
Wpis

Szeroki asortyment urządzeń gastronomicznych jest w stanie zadowolić każdego klienta. Wśród długiej listy kupujących są restauracje, bary, szkoły, hotele i pensjonaty. Grupa odbiorców cały czas się poszerza, na co duży wpływ mają atrakcyjne ceny i dostępność towaru już w ciągu kilku dni roboczych. Wygodny system zamawiania oraz wiele możliwości uregulowania należności jeszcze bardziej zachęcają do kompleksowych zakupów. 

Wszystkie urządzenia dostępne w ofercie zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością. Posiadają stosowne certyfikaty, które są dostarczane z zakupionym towarem. Takie firmy jak Hendi, Egaz, Lozamet czy Stalgast są gwarantem wysokiej jakości, dużej wydajności oraz trwałości liczonej w latach. Wyposażenie gastronomiczne dostępne w Gastro Masters  pozwoli przygotowywać posiłki jeszcze szybciej i jeszcze taniej. 

W ofercie znaleźć można między innymi sprzęt chłodniczy do napojów oraz żywności. Są to kostkarki do lodu, gastronomiczne szafy chłodnicze, szafy mrożące i sałatkowe, lady chłodnicze i różnego rodzaju regały. Przy obróbce cieplnej z kolei przydadzą się bemary, urządzenia do gotowania ryży, grille o różnej charakterystyce, kociołki, piece do kebaba i gyrosa oraz frytkownice. Lista urządzeń jest znacznie dłuższa i obejmuje również elementy wyposażenia pomieszczeń kuchennych. 

Dostawy są realizowane na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich. Sprzęt przed wysłaniem jest odpowiednio zabezpieczany. Czas wysyłki to zwykle kilka dni roboczych z wyjątkiem mebli wykonywanych na zamówienie. 

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!